21 listopada 2021
1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla i równocześnie Światowy Dzień Młodzieży na poziomie diecezjalnym (kiedyś obchodzony w Niedzielę Palmową). W naszej parafii przeżywamy niedzielę powołań z udziałem kleryka Jakuba Daleckiego, który podzieli się z nami świadectwem swego powołania.
2. Zbiórka ofiar do puszek po Mszy św. przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne.
3. Dziś po Mszy św. o 11.30 zbiórka ministrantów udziałem kleryka.
4. Dziś uroczystości odpustowe w Sadowiu o g. 12.00.
5. W poniedziałek Dzisiaj przypada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Z tej racji życzymy obfitości łask Bożych posługującym muzycznie w naszym kościele.
6. Msza św. zbiorowa za zmarłych w czwartek o g. 18.00.
7. W piątek o g. 19.30 w kościele spotkanie modlitewne, na które zaprasza wspólnota Nowa Pascha w ramach Seminarium Odnowy Wiary.
8. Za tydzień rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela i na przeżywanie Ur. Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy już teraz na Roraty. Szczegóły za tydzień.
9. Przypominamy, że do końca listopada trwa czas odpustów związanych z Dniem Zadusznym.
10. Przyjmujemy jeszcze na wymienianki roczne, w ramach których w drugi czwartek miesiąca przez cały rok odmawiamy różaniec i sprawujemy Eucharystię.
11. Dziękujemy za prowadzenie różańca, godzinek i koronki, trwanie na adoracji, dbanie o wnętrze świątyni oraz ofiary na działalność Caritas.
12. W przyszłą niedzielę kolejna składka inwestycyjna.
13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej oraz nabywania kalendarza diecezjalnego oraz do skorzystania z zaproszeń na Rekolekcje Rodzina 33.
14. Zapraszamy na adoracje w tygodniu po wieczornych Mszach św. do g. 21.00.
15. Osoby, które zdecydowały się na Rekolekcje Rodzina 33, prosimy o pozostanie na chwilę po Mszy św. o g. 11.30.

Msze Św.

Niedziela: