22 kwietnia 2019

1. Trwa oktawa uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte dzisiaj według porządku świątecznego. Zapraszamy do udziału w Eucharystii, także w pozostałe dni oktawy o g. 18.00, a w środę o g. 8.00.
2. Dzisiaj naszymi ofiarami wspieramy katolickie uczelnie i wydziały teologiczne w Polsce – KUL i WSD w Kaliszu. Bóg zapłać za złożone ofiary.
3. Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego codziennie o g. 15.00.
4. Z racji na trwającą Oktawę Paschalną w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5. W piątek o g. 19.30 w Eucharystia, na którą zaprasza Wspólnota Nowa Pascha.
6. W sobotę o g. 11.00 spotkanie grupy dziecięcej „Promyki”.
7. Katecheza przygotowująca dzieci do I Komunii św. w sobotę o 11.00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
8. W sobotę o 19.30 w kościele Miłosierdzia Bożego odbędzie się Wieczór Uwielbienia pn. „Przyjmij łaskę miłosierdzia”.
9. Za tydzień na zakończenie Oktawy przeżywać będziemy Niedzielę Przewodnią, a równocześnie Święto Miłosierdzia Bożego.
10. W przyszłą niedzielę Odpust w parafii Miłosierdzia Bożego, która przeżywa Jubileusz 25-lecia - suma o g. 12.00.
11. W niedzielę 5 V o g. 11.30 o. Lech Włodarczyk, nasz parafianin, franciszkanin pracujący na misjach w Boliwii będzie celebrował Mszę św. z okazji 25 r. święceń kapłańskich.
12. Można zabierać z kruchty wodę poświęconą w czasie Wigilii Paschalnej.
13. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby świętowanie Zmartwychwstania Pańskiego miało piękną i godną oprawę. Dziękujemy Rodzinom, które złożyły ofiarę na daninę diecezjalną (na instytucje centralne diecezji) i parafialną (na potrzeby wspólnoty parafialnej). Dziękujemy za ofiary składane w W. Piątek i W. Sobotę na utrzymanie świątyń i miejsc kultu chrześcijańskiego w Ziemi Świętej. Można składać ją nadal podczas Mszy św. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty.
14. Polecamy świąteczną prasę katolicką.

3. Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego codziennie o g. 15.00.
5. W piątek o g. 19.30 w Eucharystia, na którą zaprasza Wspólnota Nowa Pascha.
6. W sobotę o g. 11.00 spotkanie grupy dziecięcej „Promyki”.
12. Można zabierać z kruchty wodę poświęconą w czasie Wigilii Paschalnej.
14. Polecamy świąteczną prasę katolicką.

Msze Św.

Niedziela: