23 września 2018

1. Dziś Jezus umacnia nas, abyśmy w prostocie serce przyjmowali Ewangelię i potrafili znosić każdy trud na drodze zbawienia.
2. W środę o 19.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania. Dotyczy to grupy młodzieży, która przyjmie ten sakrament 15 X.
3. Równocześnie informujemy, że na przełomie października i listopada rozpoczynamy kurs przygotowania do Bierzmowania w 2019 r. - dla klas III gimnazjalnych i dla klas VIII szkół podstawowych. Przypominamy, że sakramenty zasadniczo przyjmuje się w parafii. Wobec faktu, że w Polsce większość młodych po Bierzmowaniu nie uczestniczy już w Mszach św., najlepiej jest praktykować w parafii, a nie tylko na pewien czas jeździć do innej parafii w okresie przygotowania do sakramentów (dotyczy to I Komunii i Bierzmowania). W tym wypadku wspólnota parafialna daje większe szanse na praktykowanie wiary w przyszłości niż koleżeństwo klasowe.
4. Msza św. zbiorowa z intencji pogrzebowych w czwartek o g. 18.00.
5. W piątek o g. 19.15 spotkanie modlitewne, na którą zaprasza Wspólnota Nowa Pascha.
6. W sobotę o 10.00 spotkanie dzieci i rodziców pierwszokomunijnych. Poświęcenie różańców w niedzielę na Mszy św. o 11.30. Już teraz zapraszamy dzieci, ale też wszystkich parafian na nabożeństwa różańcowe. Szczegóły za tydzień.
7. W sobotę spotkanie „Promyków o g. 11.00.
8. Dziękujemy za prowadzenie różańca, godzinek i koronki oraz dbanie o wnętrze świątyni.
9. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ramach zbiórki inwestycyjnej.
10. Polecamy prasę katolicką.

4. Msza św. zbiorowa z intencji pogrzebowych w czwartek o g. 18.00.
7. W sobotę spotkanie „Promyków o g. 11.00.
9. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ramach zbiórki inwestycyjnej.
10. Polecamy prasę katolicką.

Msze Św.

Niedziela: